Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

0  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
Інструкція
з монтажу металочерепиці
Вентиляція

     Під покрівлею накопичується тепле повітря, яке піднімається з внутрішнних приміщень, та сприяє конденсації вологи. Цього можна уникнути, застосовючи конструкцію, в якій тепле повітря охолоджується до навколишньої температури без виникнення конденсату. Утворенню конденсату заважає також щільна ізоляція, водостічні канавки на покрівельних листах та вентиляція даху.
     Для гарної вентиляції основа покрівельного покриття роблять таким чином, щоб повітря могло вільно циркулювати від карнизу до конька. Вентиляційні отвори разташовують на найвищих точках даху.
     Складські приміщення та холодні горища провітрюються через торцові вікна.
     У будівлях з дуже високою вологістю необхідна більш ефективна вентиляція.
     На дахах таких будівель під час монтажу основи під покрівельними плитами залишається зазор ( мін. 50 мм ) для вентиляції отвір між нижньою поверхнею покрівельної плити та ізоляційним матеріалом.
     Для цього необхідно підняти обрешітку на 50 мм для провітрювання нижньої сторони подкладки пробивши вздовж крокв контррейку.
     З метою попередження попадання вологи із-під конька на обрешітку, під коньок встановлюється смужка ущільнювача ( див. мал.)
 

Плівки

     При монтажу основи покрівлі в якості підкладки рекомендується використовувати підпокрівельні плівки (гідроізоляція, пароізоляція). Далі наводяться рекомендовані структури нахиленої покрівлі та типи полімерних плівок.
     Паропроникна захисна підпокрівельна плівка (диффузійна з мікроперфорацією), призначена для захисту підпокрівельного горищного простору від пилу, сажі, дощової та снігової вологи, захищає теплоізоляцію від впливу зовнішньої вологи. Також завдяки мікроперфорації забезпечується можливість вентиляції водяних парів, що здіймаються із внутрішніх приміщень об'єкту. До цього типу відносяться: "ГІДРОБАР'ЄР Д96 СІ", "ГІДРОБАР'ЄР Д110 СТ", "ГІДРОБАР'ЄР ДТБ 150". Із внутрішньої сторони приміщення використовують паронепроникні плівки "ПАРОБАР'ЄР Н96 СІ", "ПАРОБАР'ЄР Н110 СТ", "ПАРОБАР'ЄР Н АЛ 170 СП ";
     Супердифузійна мембрана "Евробар'єр", "Евробар'єр плюс", має високу паропроникність (1300 г/м кв./24 г.) та водонепроникність (утримує стовпчик води висотою 1500 мм) монтується прямо на утеплювач без дотримування повітрянного зазору;
Антиконденсатна "Антиконденсат" тканина забезпечує високу міцність, а спеціальний адсорбуючий шар із нетканного текстилю, разташований на нижній стороні плівки, запобігає конденсації капель вологи з водяної пари. Плівка призначена для вентиляційних нахилених покрівельних систем та замінює повний комплект обшивки із гідроізоляційним шаром.
     Вітробар'єр застосовується у якості вітрозахистного шару, а також гідроізоляційного матеріалу у вентилюючих фасадах.
     Для проклеювання стиків застосовують клеючі стрічки К-2 та АЛ-1.
 

0  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
"----------"
--------